.

.

UFRIDAY Тешки Лен-Како Туш Завеса, Бања Завеса со Пондерираниот Полите, Водоотпорен, 72Wx75L, Сива

UFRIDAY Тешки Лен-Како Туш Завеса, Бања Завеса со Пондерираниот Полите, Водоотпорен, 72Wx75L, Сива

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Класичната солидна боја дизајн за резолуцијата изглед.Издржлив и силен, водоотпорен.Метал grommets и засилен насловот.Машина перат, нежно циклус, не ја собори.Drapes убаво, со дарежлив мерки 72" ширина од 75" должина.Квалитет на ткаенина 240 GSM Тешки-тежина ткиво ткаенина.Тешки ткаенина и ' рѓа-отпорни grommets.Машина перат за брзо, без мака чисти.Хотел луксуз и двоен допир се создаде елегантен изглед.Оваа издржлива и водоотпорен туш завеса виси благодатно со сива боја и дизајн.Третирани со двојно-обоени предиво, овој туш завеса е нетранспарентно, додека нејзиниот стилски дизајн, исто така, додава елеганција и уживање за вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент