.

.

Арм & Чекан DC 33200-84128 CDC3320084128CT Ткаенина и Тепих Пена Дезодорант, Аеросол (Пакување од 6)

Арм & Чекан DC 33200-84128 CDC3320084128CT Ткаенина и Тепих Пена Дезодорант, Аеросол (Пакување од 6)

DEN 595.44

Пристапност
Во достапна форма

Брзо сушење пена елиминира тешки мириси предизвикани од бактерии, чад, влага, храна и домашни миленици.За употреба на завеси, теписи, постелнина и текстил.Соединетите Американски Држави.Брзо сушење пена елиминира тешки мириси предизвикани од бактерии, чад, влага, храна и домашни миленици.За употреба на завеси, теписи, постелнина и текстил.

Главните карактеристики

Избор на клиент