.

.

Змеј Рју Ли Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС ГРБ Нови Јапонија Про Борење - Autographed Борење Разно Предмети

Змеј Рју Ли Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС ГРБ Нови Јапонија Про Борење - Autographed Борење Разно

DEN 3326.16

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; Autographed Борење Разно Предмети.Змеј Рју Ли Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС ГРБ Нови Јапонија Про Борење, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент