.

.

LXD Закачалки,Затворен Сушење Рек X-Облик Облека Рек Телескопски Алуминиум Свитлива

LXD Закачалки,Затворен Сушење Рек X-Облик Облека Рек Телескопски Алуминиум Свитлива

DEN 1096.80

Пристапност
Во достапна форма

Свитлива, Лесно за Чување и да се зачува Простор.Стигнале, Лесно да се Исуши, Сите Круг Вентилација.Анти-Оксидација Висок Квалитет на Алуминиум, Не е Лесно да ' Рѓа.Храбар Задебелена Поддршка Прачки, Силна Носивоста.Производ Големина : Должина * Ширина * Висина : 108 ~ 200 * 71 * 140 Cm, Виткање Големина : 115 * 14 * 150 Cm.Име на производ : Сушење Rack Main Материјал : Aluminum Style : X Type Product Димензии : Должина * Ширина * Висина : 108 ~ 200 * 71 * 140 Cm.Виткање Големина : 115*14*150 Cm.Предмет : Дневна Соба, Балкон, Спална Соба, Двор.Количка за Складирање : Простор-Заштеда на Дизајн Огради Станот за Лесно Складирање Кога Не е во Употреба.Забелешка : за Професионална и Пријателска Услуга на Клиентите : Мерење Грешки во Рок од 1-2 см Се Нормални.Ако Имате какви Било Прашања или проблеми, ве Молиме Не Двоумете се да Контактирате со Нас, Ние Ќе Soe Проблемот Што е Можно поскоро.Ако Ви Требаат Повеќе Стилови, ве Молиме Кликнете на Други Производи во Мојот Продавницата за да ја Најдете Стил Ви се Допаѓа.на Колокација Предмети што е Прикажано на Сликата Не Се Вклучени во Продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент