.

.

Преносни Прилагодливи Позадина за Полнење 8'x 10'for Свадба Декорација и Партија Декорација со WEPDIY (Висок-8ft* 1 Крстот Bar10ft)

Преносни Прилагодливи Позадина за Полнење 8'x 10'for Свадба Декорација и Партија Декорација со WEPDIY (Висок-8ft*

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

камен ,sandbags,железо, било тешка работа )врз основа плочи или дополнително ги купуваат нашите тешки 4kg или 6kg база за да ги покрие тоа (ако не, ви препорачуваме да ги користите во затворен ќе биде подобро) .Преносни цевка и drapecomponents тоа е прекине пакет ,тие се за лесен транспорт и Лесен за чување ,Лесно да се соберат и расклопување од страна на едно лице во само неколку минути,не се потребни алатки .Може да биде украсена со завеса ,цвеќиња,tulle,балони,зеленило, Sequins ѕид,на светилките или нешто друго. Преносни прилагодливи Цевка и drape комплет , е погоден за сите видови на настанот и места. Количина : 2 вертикални решетки, еден крст бар, 2 основи 3.Нашите Прилагодливи Uprights и Crossbars (Drape Поддржува) се оценети да носат 50lbs (22. Во комбинација големина : 8ft *10ft 5.Направете вашиот настан или партија стојат надвор.Оваа верзија е метална рамка само, не вклучува drapes. Цел : Прилагодлив позадина заградата е погодна за булчински позадина рамка, угостителство екранот, невестата и бебе туш, birthday (роденден), студио позадина рамка можат да се сместат тешки ткаенина позадина, и LED светла.65 kg) рамномерно распоредени во текот на Crossbar (Drape Поддршка).Ова губење на оценка е по Пресек Полнење и секој дополнителен дел може поддршка на своето 50 кг。Тие се силни и стабилни доволно да поддржува повеќе ткаенина слоеви, реквизити, светла итн.Прилагодливи Uprights и Crossbars Направени од високо квалитетен Алуминиум и челик рамка материјали.На прилагодливи drape поддршка исправена ( 5-8ft ) карактеристики на 2-парче конструкција со топката имајќи триење брави лесно да се прилагоди на различни hight и 6-10ft Crossbars се прилагодливи ширина 2-парче изградба 1.Преносни Прилагодливи Позадина за Полнење 8'x 10'for Свадба Декорација и Партија Декорација.5" цевка со дијаметар, botton брави тешки-должност изградба ,почнувајќи должина од 6 метри, 1 копчето за заклучување на должина од 8 метри, 2 копче за заклучување должина од 10 метри,тоа е лесно да се прилагоди на различни ширина.

Главните карактеристики

Избор на клиент