.

.

Продавница-Vac 9258110 10 Литри 6.0 Врв HP Индустриски Влажни Сува Правосмукалка

Продавница-Vac 9258110 10 Литри 6.0 Врв HP Индустриски Влажни Сува Правосмукалка

DEN 4776.00

Пристапност
Во достапна форма

ИНДУСТРИСКИ ВЛАЖНИ/СУВА ВАКУУМ : Ова се 10 литри Влажни/Сува vac карактеристики 18' кабелот за напојување, лесно се тркалаат casters, резервоар на мозоци, врвот носат & страна носат рачки, кабелот заврши, & задните алатка кошница да се задржи додатоци на арм е да се достигне.ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ : Оваа индустриска Влажни/Сува вакуум доаѓа со 8' x 1.5" Lock-За црево, две 1.5"дијаметар продолжување прачки, 12" подот млазницата, двојна површина млазницата, 6" подот млазницата, пукнатина алатка, & тркалезна четка.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?Продавница-Vac е целосна линија на производи вклучува cordless, батерија влажно и суво vacuums, автомобилската вакуум системи, воздух двигатели, прилози и повеќе.Без оглед на работното место, Продавница-Vac ви се покриени!.АМЕРИКАНЕЦ ОРИГИНАЛОТ : Магазин-Vac нуди најмногу комплетна линија на правосмукалки, кеси, филтери, прилози, колекции, и други чистење алатки достапни за дома, индустриски, и комерцијални апликации.ТЕШКО & СИГУРЕН : Магазин-Vac Корпорација е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Од 1965 година, што сме го направиле иновативна технологија, висок квалитет правосмукалки, филтри, кеси, и други додатоци.Продавница-Vac тивка оперативни 6.0 Врв HP мотор со 10 литри дент отпорни на поли резервоарот со мозоци.Индустриски должност влажни/сува правосмукалка со Заклучување на цревото систем, 1.5 во.Дијаметар додаток асортиман, патрон на филтерот и висока ефикасност филтер кеса.Задните алатка кошница држи алатки корисна и организиран и 18 фт.Кабелот за напојување додава додава дофат., Вакуум Единица и Додатоци, Лесен за Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент