.

.

Дамјан-Шиење Нога Спа Massager Дрво,Загрева Нога Бања со Масажа Ролки,Нога Soaker со Мини Акупресурата Масажа Поени за Уморни Стапала Стрес Олеснување

Дамјан-Шиење Нога Спа Massager Дрво,Загрева Нога Бања со Масажа Ролки,Нога Soaker со Мини Акупресурата Масажа

DEN 1430.40

Пристапност
Во достапна форма

【Олеснување на Замор】Овој нога спа бања massager може да се промовира нога здравје, да се релаксираат вашите нозе, со комбинирање на acupoint масажа, акупресурата масажа, греење терапија и кислород, меурчиња, и тоа да може ефективно да го подобрат спиењето квалитет. 【Со природни вуди】Дрво Нога Впива Када се 100% рачно изработени од страна на нашиот господар столар,Чемпрес Дрво има извонредна стабилност, долготрајни, одржување на температурата на водата и отпорен на влага природни, животната средина, здравјето на луѓето. 【Брзо Греење и Времето Поставено】На PTC грејач на овој нога soaker брзо може да се загрее и да ја одржувате температурата на водата во избраната температура од 35°C до 48°C , а тоа е побезбеден повеќе изолација заштита, двојно се прегрее заштита. 【Длабоко дизајн】длабока вода може да се впие целата нога, Природата хидро масажа, подобрување на срцето и функцијата на белите дробови, брза елиминација на замор. 【Безбедно Материјал и Хуманизирано Дизајн】 подножјето бања која е отпорна на висока температура и стареењето.На нога моторните massager има хуманизирано дизајн,слободно подвижен тркала и дренажниот канал.Се Грижи за Feet A топла нога бања може да се забрза циркулацијата на крвта и да ви помогне брзо да го елиминира млечна киселина, произведени по вежбање.Ова помага да се земе болка и вкочанетост на мускулите по висок интензитет на спортот како трчање, забрзување на вашиот обновување, поттик секојдневниот мобилност и флексибилност, и да ви донесе да се освежи.Опис : Име : Електрични Нога Washer Power : 1500 WProduct големина : 33x41cm(13x16inch)Пакет : 1x дрвени barrel1x host1x далечински control1x мозоци valve2x мозоци pipe3x screws1x прирачник.

Главните карактеристики

Избор на клиент