.

.

TOAOB 3460 Парчиња Earring Изработка на Материјали за Полнење со Earring Риба Куки Earring Грбот Скок Прстени 6 Бои Накит Наоди во Собата за Earring Изработка и Поправка

TOAOB 3460 Парчиња Earring Изработка на Материјали за Полнење со Earring Риба Куки Earring Грбот Скок Прстени

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Earring Одлуки за Полнење : Дојде со 360pcs противалергиски earring куки, 2400pcs скок прстени, и да се 700pcs earring грбот за изработка на накит.Различни бои на earring додатоци со скок прстен настроената е совршено поставен на сите ќе треба да се направи обетки. 6 Бои : Sliver, злато, злато се зголеми, к-тон злато, платина, антички бронза.Асортиман на бои направија тоа лесно да одговараат со различни проекти.Добар Материјал и Големини : На противалергиски earring правење резерви се направени на никел-слободна Топка : 3мм/0.12" во дијаметар Бои : Sliver, злато, злато се зголеми, к-тон злато, платина, антички бронза Карактеристики : Деликатна и едноставен, погоден за сите облека и прилики Earring Грбот Материјал : Силиконска гума Боја : Јасно Големина : 5 Стилови Карактеристики : Свитливи и удобен за носење, држете го вашиот уво куки цврсто за да се спречи лизгање Отворите Скок Прстени : Материјал : Алуминиум Големина : 5x0.7mm Бои : Sliver, злато, злато се зголеми, к-тон злато, платина, антички бронза Пакетот Вклучува : 360 парчиња 18mm earring куки во 6 бои 2400 парчиња 5 мм скок ѕвони во 6 бои 700 парчиња јасно гума earring backings во 5 стилови 1 x месинг прстен 1 x 24-мрежи пластична кутија за накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент