.

.

Античките Американската Црна Пелена Големи Торби За Патување Nappy Старечки Ранец Мама Торба

Античките Американската Црна Пелена Големи Торби За Патување Nappy Старечки Ранец Мама Торба

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 11 x 7 x 15.7 Инчен (Dxšxv).Материјал : Платно празна торба, исто така може да застане,удобно анти-вода материјал.Структура : 1 голема главниот џеб,1 пред zip џеб,2 странични отвори џебови,8 мали засолништа.Може да се користи како пелена торба,nappy торба,патување daypack,лаптоп ранец,одговараат за млади mummy кој има многу работи за своето бебе, кога се дружите.Топ патент затворање,мулти џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи старечки шише,пелена,ткиво хартија,бебе облека итн.Ice Lucky U Пелена Ранец Голем Мулти-Функција Туристички Ранец Mummy Старечки Торба Големина : 11 x 7 x 15.7 Инчен (Dxšxv); Материјал : Платно празна торба, исто така може да застане,удобно анти-вода материјал; Структура : 1 голема главниот џеб,1 пред zip џеб,2 странични отвори џебови,8 мали засолништа; Може да се користи како пелена торба,nappy торба,патување daypack,лаптоп ранец,одговараат за млади mummy кој има многу работи за своето бебе, кога се дружите; Врвот патент затворање,мулти џебови со доволно простор за сите ваши работи,вклучувајќи старечки шише,пелена,ткиво хартија,бебе облека итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент