.

.

Малку Ми Бебе Девојка Чорапи, 6 Pack

Малку Ми Бебе Девојка Чорапи, 6 Pack

DEN 235.44

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук,Spandex.Увезени.Машина За Миење. 75% Памук, 20% Полиестер, 5% Spandex.Симпатична и мека бебе девојка чорапи во различни бои.Дизајниран со еластичен одговара да се задржи вашето бебе удобно.Не-пропадна стапалата за да им помогне го задржи бебето безбедно.Машина за миење.Малку Ми е бебе девојка чорапи ќе ја задржи малку прсти пријатна и топла.Со нашата мека ткаенина, не-пропадна ѓон, и еластичен одговара таа никогаш нема да сакате да ги однесе надвор!Нашето бебе девојка мулти-боја пакет на чорапи ќе ја задржи малку прсти пријатна и топла.Со нашата мека ткаенина, не-пропадна ѓон и еластичен одговара, школка никогаш не сакате да ги исклучите.

Главните карактеристики

Избор на клиент