.

.

Универзална Енергија Групата 12-Volt Соларен Панел Полнач за 12V 5Ah Жилет E100 Електричен Скутер Батеријата

Универзална Енергија Групата 12-Volt Соларен Панел Полнач за 12V 5Ah Жилет E100 Електричен Скутер Батеријата

DEN 2220.00

Пристапност
Во достапна форма

12-Volt Соларен Панел Полнач за 12 V 5 Ah Жилет E100 Електричен Скутер Батеријата. 12 VOLT СОЛАРЕН ПАНЕЛ ПОЛНАЧОТ СО АЛИГАТОР КЛИПОВИ.ОДЛИЧНО ЗА НАДВОРЕШНА БАТЕРИИ, КАМПУВАЊЕ, RV, ЕЛЕНИ ЗАДОЛЖЕНИ ЗА ХРАНЕЊЕ ТЕЛИЊА И МНОГУ ДРУГИ АПЛИКАЦИИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент