.

.

BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Брилијантен Црвено со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни PC74 PC37 882 Табла Инструмент-Таблата Светла Мерач Кластер Цртичка Ин?

BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Брилијантен Црвено со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : -Лесна инсталација како директна замена на сијалица -Ултра Сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои -Побрзо времето за одговор, не блескаво задоцнување.Пакетот Вклучува : 10pcs T5/74 LED светилки и 10pcs PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата).Примена : внатрешни работи светлина, табла светлина, инструмент-таблата светлина, мерач кластер индикатор светлина, мапата купола светлина, табличка светлина, trunk/карго светлина, вратата учтивост светлина, брзинометар светлина, броило светлина, tachometer светлина, проверете мотор светлина, клима уред укажува светлина, централната конзола светлина, суета огледало светлина, ракавица кутија светлина, од страна на светлина итн.Stably последните 30.Пакетот Вклучува : T5/74 LED светилки *10 PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата)*10 Белешки : филтер систем може да не се 100% точни, крушка големина може да се разликува помеѓу уреденост на вашето возило.★Супер Светло : Пакет од 10 светилки.

Главните карактеристики

Избор на клиент