.

.

adidas Оригинали на Мажите Ultraboost

adidas Оригинали на Мажите Ultraboost

DEN 4078.80

Пристапност
Во достапна форма

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.зголемете е нашиот најголем одзив амортизирање некогаш : толку повеќе енергија ќе му го дадете, толку повеќе ќе добиете.adidas Primeknit горниот обвива нога во адаптивни поддршка и ultralight удобност.TORSION СИСТЕМ за midfoot интегритет; FITCOUNTER моделирани пета контра обезбедува природно се вклопуваат што овозможува оптимално движење на Ахил.STRETCHWEB гумени outsole flexes underfoot за енергија возење.Континентална Гумени outsole за вонредна контрола во влажни и суви услови.Изградени со напредни енергија-враќање на имотите и удобно изградба, Adidas Ултра Поттик е сериозно напредни работи патики.Тие имаат дише мрежа горниот, bootie-како се вклопуваат, midfoot облоги, потпис Зголеми тапацир, лиен пета контра, и гумени outsole.

Главните карактеристики

Избор на клиент