.

.

AB Tools-Toolzone 370 x 82mm Серпентина Пролет Компресор Близнак Кука Менгеме Суспензија Рамења Затворач

AB Tools-Toolzone 370 x 82mm Серпентина Пролет Компресор Близнак Кука Менгеме Суспензија Рамења Затворач

DEN 1279.20

Пристапност
Во достапна форма

Капка Фалсификувани завртки и фрлија вилици.Заврши над серпентина канџи за дополнителна безбедност. 370 x 82mm.Погоден за употреба од каде простор под тркалото е ограничен.Црна оксид заврши за да се намали корозија.Капка Фалсификувани завртки и фрлија вилици.Заврши над серпентина канџи за дополнителна безбедност.Погоден за употреба од каде простор под тркалото е ограничен.Пролетта не е вклучено : Користење со 1/2"drive sq клуч.Црна оксид заврши за да се намали корозија 370 x 82mm 21mm големина на орев за употреба spanner.

Главните карактеристики

Избор на клиент