.

.

Bysesion GT1-Л Дома Слабеење Машина LCD Екран со Bluetooth Црвена

Bysesion GT1-Л Дома Слабеење Машина LCD Екран со Bluetooth Црвена

DEN 1044.00

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти и издржливи.Висока безбедност и заштита на околината.Горат масти и телесната тежина.Лесен и удобен за користење.Може да се користат долго време.Спецификации : 1. Материјал : Железо Plastic2. Боја : Red3. Производ Димензии : (26.38 x 13.78 x 5.12)"" / (67 x 35 x 13)cm (L x W x H)4. Мотор Моќност : 200 W5. Брзина На Прилагодување На Опсегот : 180 Levels6. Амплитудата : 0-10mm7. Осцилација На Ветер : Лево И Right8. Bluetooth Функцијата : Yes9. Имајќи Тежина : 330.69 lb / 150kg10. Пакување Димензии : (30.51 x 17.13 x 8.27)"" / (77.5 x 43.5 x 21)cm (L x W x H)11. Бруто Тежина : 35.27 lb / 16kg12. Кутија го Оценувате : 1 Пакетот Вклучува : 1 x Слабеење Machine1 x Далечински Control2 x Нерешено Rope1 x Настава ".

Главните карактеристики

Избор на клиент