.

.

ММА Grappling Атарот на Бразилскиот JIU Джицу BJJ Удирање Торба за самоодбрана Борење Карате Џудо Бокс Фрлање Поднесување Стоечка Позиција - UNFILLED (Црна, Црвена, 47)

ММА Grappling Атарот на Бразилскиот JIU Джицу BJJ Удирање Торба за самоодбрана Борење Карате Џудо Бокс Фрлање

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕН за УПОТРЕБА : PGS обука атарот е идеален за сите видови на спорт, како Борење, BJJ, Карате, кик-бокс, ММА, и многу повеќе спортови.МАТЕРИЈАЛ & ЛИМИТ на ТЕЖИНА : Нашиот боречки вештини обука опрема за борење пракса, направени на квалитетот платно материјал.Оваа grappling атарот може да се бројат до 80 КГ – се препорачува 40-120 lbs.UNFILLED : Оваа обука атарот за деца доаѓа unfilled.Тоа е многу лесно да се пополни атарот со стара Облека, Крпи, Поли Пополни, Перници, Полиестер, и Ткаенина.ДИЗАЈНИРАНИ : Ова Jiu-Джицу атарот е специјално дизајниран за деца/возрасните.Идеален тренинг партнер и совршен подарок за вашите деца да се обучуваат како професионалец.Задоволство Гарантира : Ние веруваме во квалитетот на нашите мма атарот за возрасни и задоволство на нашите клиенти е врвен приоритет.Ако може да не се среќни со ММА grappling атарот за било која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас за да се добие ЦЕЛОСНА НАПЛАТА.p>долготрајни долговечност и флексибилност се обезбедени од страна на квалитетот на платно и одлично двојно крои изградба.Дали би сакале да се обучуваат сите најдобри bjj/борење движи без да му наштети на вашите браќа и сестри/обучувачи?Со свежо совршено човечко формирана дизајниран кукла, ќе се сега.Со оваа неверојатна ѕверот фитнес другар, се подготвени да се направи некои борење пракса.На удирање торба за деца/за возрасни борење атарот е голем Велкро назад заграда дека ја намалуваат можноста од повреди.Карактеристики : Hi-Tech перформанси од Главните борење кукла.Издржливост и функционалност на Доживотна Гаранција.Двојно stitched за durability UNFILLED (може да биде исполнет до 120lbs).Лесни платно се покрива со рацете и нозете за да се обезбеди впечаток на вистински човек.Одлично за Џудо, Борење, BJJ Кукла и ММА.Удирање атарот исто така, може да се користи како удар штит за прецизна цел клоци и тупаници.Сите екстремитети се moveable.Повеќе атрактивни Colors Available во 4, 5 и 6 метри.Кликнете на Додај во Кошничката за да ја добиете вашата PGS Grappling Атарот Денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент