.

.

Nambe - Пулсот Колекција - Леб и Овошје Сад - Мерки на 16.25 x 8.5 x 5.5 - Направени со Acacia Дрво и од не ' Рѓосувачки Челик - Дизајниран од страна на Годинава & Seidenfaden Дизајн

Nambe - Пулсот Колекција - Леб и Овошје Сад - Мерки на 16.25 x 8.5 x 5.5 - Направени со Acacia Дрво и од не

DEN 2999.76

Пристапност
Во достапна форма

КОНВЕРТИБИЛНА СОЗДАВАЊЕ : дрво база на Пулсот Леб/Овошје Сад се одржува во место со магнет и може да се отстранат по употребата за да се овозможи нерѓосувачки челик сад да се става во машина за миење садови.Со својот интригантен шлиц дизајн, ова е парче ќе сакаат да ја напуштат на постојаната поставка.КОЛЕКЦИЈА СО ПУЛСОТ : На елегантни, од не ' рѓосувачки челик дизајн на Пулсот Колекција отелотворува современа функционална форма.Овој дизајн е комбинација елегантни естетски со практичност.Секое парче е стручно направена за да изгледа зачудувачки во вашиот дом и thoughtfully дизајнирани да го направат вашиот живот полесно.МУЛТИНАЦИОНАЛНИТЕ проектен ТИМ : Seidenfaden Дизајн Копенхаген е еден од водечките дизајн агенции во Данска, специјализирани во обезбедување на графички и индустриски дизајн, како и развој на производот за глобалната живот стил брендови.Комбинирање на естетски, употребливост и функционални аспекти се од суштинско значење дали се прави проект за high-end брендови или решавање на потребите на потрошувачот секојдневниот живот.МУЗЕЈ КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : препознатлива по нејзината наградуваниот дизајни за повеќе од 60 години, Nambe заложбата да се безвременски убавина, уметнички интегритет и бескомпромисен квалитет е евидентно во сосема е колекција од послужи опрема, barware, дома décor и подарок предмети.Nambe соработува со светот повеќето драги дизајнери за развој на производи што се донесе на функција и стил во домот.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Пакет содржи (1) Nambe Пулсот Колекција Леб сува веднаш.Дизајниран од страна на Годинава & Seidenfaden Дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент