.

.

SSMDYLYM Оксфорд Крпа Платно Рамо Алатка Торба за Чување Организатор Spanner Поправка Ранец Хардвер (Боја : Б, Големина : Една Големина)

SSMDYLYM Оксфорд Крпа Платно Рамо Алатка Торба за Чување Организатор Spanner Поправка Ранец Хардвер (Боја :

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Телото е направен од дебела оксфорд ткаенина, отпорно на гребење, водоотпорен, тешки, солза-отпорни, тешко и носат-отпорни, издржливи.Со голем капацитет простор, мулти-џеб дизајн, класифицирани на управување, може да се приспособат на различни видови на алатки, лесно да се земе tools.Задебелена пластични дното, анти-пирсинг, носат-отпорни, и издржливи, силна и цврста, ефективно избегнување на алатки пирсинг на дното. 3 D три-димензионални ранец дизајн, wicking и дише, удобно декомпресија, намалување на заморот.Внатрешни цвест завиткување, не е лесно да се отвори, континуирано, издржливи.Телото е направен од дебела оксфорд ткаенина, отпорно на гребење, водоотпорен, тешки, солза-отпорни, тешко и носат-отпорни, durable Large-капацитетот на просторот, мулти-џеб дизајн, класифицирани на управување, може да се приспособат на различни видови на алатки, лесно да се земе tools Thickened пластични дното, анти-пирсинг, носат-отпорни, и издржливи, силна и цврста, ефективно избегнување на алатки пирсинг на bottom3 D три-димензионални ранец дизајн, wicking и дише, удобно декомпресија, намалување на fatigue Internal цвест завиткување, не е лесно да се отвори, континуирано, durable Material : Оксфорд Cloth Size (CM) : 40×17×45 Package : 1 x алатка beltnotes : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерења, ве молиме оставете мала големина разлики.

Главните карактеристики

Избор на клиент