.

.

Gardena Temporizador став grifo 26,5 mm (3/4) o един rosca de 33,3 mm (1). Duración del riego: Desde 5 Hasta 120 мин, Estándar, 30x12x7 cm

Gardena Temporizador став grifo 26,5 mm (3/4) o един rosca de 33,3 mm (1). Duración del riego: Desde 5 Hasta

DEN 1240.80

Пристапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.GARDENA нуди широк спектар на производи за сите работни места во и околу градината.Temporizador Став grifo де 26,5 mm (3/4") o един rosca de 33,3 mm (1").Duración del riego : desde 5 hasta 120 мин.

Главните карактеристики

Избор на клиент