.

.

Лента Логика Круг Мејлинг Етикети, 3/4, Јасно, 5000/Ролна

Лента Логика Круг Мејлинг Етикети, 3/4, Јасно, 5000/Ролна

DEN 1821.60

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за запечатување коверти, мејлинг парчиња и подарок кутии.Транспарентен така графика покаже преку.Достапни перфориран за полесно отворање. 3/4" Јасно Круг Мејлинг Етикети.Одлично за запечатување коверти, мејлинг парчиња и подарок кутии.Транспарентен така графика покаже преку.Достапни перфориран за полесно отворање. 5000 labels по тркалаат, 1 тркалаат по случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент