.

.

Amibric Везови француска чипка Ткаенина Уникатен Beaded Африкански Tulle чипка Ткаенина за Партијата се Облекуваат Нигериската француска Чипка Ткаенина за Свадба Партија

Amibric Везови француска чипка Ткаенина Уникатен Beaded Африкански Tulle чипка Ткаенина за Партијата се Облекуваат

DEN 6503.76

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : Оваа ткаенина изгледа Ретро, стилски и уникатен.Нашиот бренд е : Amibric.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.Ширина : 50-52".-Совршен материјали да придонесе голема венчаница, Облека направени во овој Чипка Applique го прави вашиот изглед повеќе шармантна и елегантен.

Главните карактеристики

Избор на клиент