.

.

Мојата Тетка Се Чувствува Виновен Бебе Bodysuit Младата Onesie Кратко Sleeve Playsuit Унисекс

Мојата Тетка Се Чувствува Виновен Бебе Bodysuit Младата Onesie Кратко Sleeve Playsuit Унисекс

DEN 226.08

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Предвремени затворање.Големина Одговара во Бебе Бебе Девојка или Момче 0 До 24 Месеци.Материјал : 100% Памук, удобно и мека, може да се користи како долна облека или дури и на своја сопствена.Предвремени Затворање е посебно направени за бебиња за олеснување на менување на пелени.Растеглив Деколте : отворена рамо дизајнот не го фати бебето е вратот, што бебето активност cozier.Висат Сува по Рака Мие или Машина за Миење.Оваа популарна унисекс onesie со слика печатени го прави одличен подарок за бебето, бебе туш, роденден, секој кој го гледа тоа сигурно ќе добиете насмевка од тоа.Се шири малку среќа со оваа симпатична бебе onesie.

Главните карактеристики

Избор на клиент