.

.

HAWOK Леано Железо Fajita Плоча Sizzler Пан Сет Со Дрвен Послужавник

HAWOK Леано Железо Fajita Плоча Sizzler Пан Сет Со Дрвен Послужавник

DEN 499.20

Пристапност
Во достапна форма

Fajita послужавник сет.Направени од леано железо материјал.Подготвени да им даде на оние јадења на скара зеленчук и месо дека апетитот sizzle.Вклучена е дрво underliner.Отстранлив gripper овозможи лесно управливост кога се работи со леано железо послужавник.Боја : со дрвен послужавник сет 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент