.

.

Drillco Вежба Малку, 9/64, Екстра Должина, Вежби, High Speed Челик, Црна Оксид, 118° Точка (3 Парчиња)

Drillco Вежба Малку, 9/64, Екстра Должина, Вежби, High Speed Челик, Црна Оксид, 118° Точка (3 Парчиња)

DEN 1780.80

Пристапност
Во достапна форма

Екстра Должина Вежби.Flute Должина : 6. Поради недостапноста на службениците или екстремни длабочината на дупката тоа е утврдено дека уште долго серија вежби не се доволно долго.Дупчење на такви дупки генерално бара употреба на Екстра Должина Вежба.На вежби се направени со општа намена flute дизајн кој ќе се изврши на задоволително ниво под најширокиот спектар на работни услови и материјали.Големини : Фракционо Материјал : High Speed Челик Крај/Слој : Црна Оксид Мачка : Вежби.

Главните карактеристики

Избор на клиент