.

.

YB Ashtray со Капак - не ' Рѓосувачки Челик+ABS Креативни Врти Никаква Трага Стап-на Скриени Табела Дното Пепел Послужавник за Патио/Office/Home Оркестарот

YB Ashtray со Капак - не ' Рѓосувачки Челик+ABS Креативни Врти Никаква Трага Стап-на Скриени Табела Дното Пепел

DEN 553.92

Пристапност
Во достапна форма

【МОДЕН ДИЗАЈН 】Модерен дизајн, убав, функционални ashtray!!!Можете да го донесе надвор за патување.Ако живеете со пушачи, тоа ќе биде одличен подарок за нив. 【WINDPROOF ДИЗАЈН】 Windproof, Гроздобер 2. Мазен финиш е лесно да се чисти; 3. Одличен подарок за пушачите; Топло Совети : ве Молиме чисти редовно по користи.Не се чисти со тврд предмет,избегнувајте гребење на површината ве Молиме имајте во предвид дека ќе има некои боја разлики бидејќи ситуацијата на екранот покаже. ✔100% Задоволството На Клиентите Загарантирани!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ние ќе ви донесе добар шопинг искуство!Ние навистина се грижиме за нашите клиенти!Само ги користат со доверба!Ние ќе обезбедиме секој клиент со најдобра услуга!.

Главните карактеристики

Избор на клиент