.

.

Нерѓосувачки Челик Бања Полица на Ѕидот Монтирани Тоалет Тоалет Тоалет Перфорирани Крпа Решетката 2 Слој се Мијат Табела 61 23Cm, D-J

Нерѓосувачки Челик Бања Полица на Ѕидот Монтирани Тоалет Тоалет Тоалет Перфорирани Крпа Решетката 2 Слој се

DEN 1418.40

Пристапност
Во достапна форма

⋆ Ве молиме забележете дека поради светлината и екран, мала боја разлика треба да биде прифатлив. ⋆ Споредете ги вашите детали големина, ве молиме овозможи 12 CM да бидат различни, поради рачни мерења. ⋆ Ова е издржлива и практични полица која се користи за да го организирате вашиот дом и да се направи вашиот дом изгледа почисто. ⋆ Добра стабилност : стабилна, не е лесно да колапс откако собранието, подобрени товарот капацитет, не е лесно да ' рѓа. ⋆ Мозоци Дупки Дизајн:Тоа може да се спречи вода престојуваат на полица по туш, направете го тоа суви и чисти, одржување на објекти на полица од раса бактерии.Оваа бања полица држи вашата бања подот и површината без средена, што го прави идеално решение за складирање за сите вашата бања essentials.Оваа бања полица е дизајниран со трајност на ум.Во модерен дизајн, може да бидат заменети со било бања додека спречување на ' рѓа и нечистотија во влажни средини.Тип : дома чување shelf Very удобен и лесен за користење, заштедува простор и го прави вашиот дом изгледа посветла и почиста.Ве молиме да ни даде можност да ги реши сите проблеми за вас.Ние имаме разбирање на прашања може да се сретнете и ќе го направи вашето најдобро да ги задоволат вашите потреби.1. Производот се зема во вид и можат да имаат благо боја разлика.2. Прирачник за мерење на димензиите може да има некоја грешка од 1 2cm.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација; ако имате било какви прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Главните карактеристики

Избор на клиент