.

.

Furuno 5M Кабел за Продолжување ХС-4800

Furuno 5M Кабел за Продолжување ХС-4800

DEN 2040.00

Пристапност
Во достапна форма

Број на модел : КРЗНО-001-468-600-00. Земја На Потекло : Кина.Објектот Пакет Димензија : 9.5" L x 9.5" W x 2.0" H. Точка Пакет Тежина : 1.7 lb. 5 Метри продолжување кабел за ХС-4800 мобилен телефон да FM4800/4850 VHF, MFG# 001-468-600-00.

Главните карактеристики

Избор на клиент