.

.

Tangshan Коска Кина Кинески Јадења Поставени апарати за Домаќинство Чаши и Чинии Коска Кина Ориз Сад Садови Постави Вечера Керамички Садови Подарок Кутија 56-56 Ао Сад П?

Tangshan Коска Кина Кинески Јадења Поставени апарати за Домаќинство Чаши и Чинии Коска Кина Ориз Сад Садови

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма

Без детергент е потребно, без рака повреда, нано авто-чистење стаклен lotus leaf bionic нелеплива технологија.Tangshan коска кина, светлина и сенка текстура, зголемува за 10 пати, сеуште можете да видите деликатна.Погоден за микробранови печка, дезинфекција кабинети и фрижидер.Да зачувате простор, лесно за чување, нежните линии и удобно се чувствуваат.Генијалност кастинг, обезбедување на квалитет.Модел : Злато трим Занает : На-глазура Спецификација : 51-60 парчиња Стил : Кинески Производ број : 12555662404 Применливи број : 10 луѓе и над Производ бруто тежина : 13.0 кг.

Главните карактеристики

51-60 pieces :
Style:
Chinese
Product number:
12555662404
Applicable number:
10 people and above
Product gross weight:
13.0kg
Избор на клиент