.

.

Gzrlyf Милениче ID Ознака Врежани Ако сум Надвор, јас сум Изгубено домашно Милениче Ознаки за Куче, Мачка

Gzrlyf Милениче ID Ознака Врежани Ако сум Надвор, јас сум Изгубено домашно Милениче Ознаки за Куче, Мачка

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

♥Материјал : не ' рѓосувачки челик, тоа е доведе слободни и никел слободни.Нерѓосувачки Челик е хипо алергиски, тоа не рѓа, промена на бојата или оцрни. ♥Големина на : "ако јас сум, јас сум изгубена" шармот е 0.98 инч во дијаметар. ♥Ова домашно милениче ознаки врежани "ако јас сум, јас сум изгубена", исто така можете да врежани идентификација на вашите миленици од себе или контактирајте со нас да го направи за вас пред да се одржи редот. ♥Таму не е ништо во споредба со тоа што имаат добар ознака која може да помогне да се добие вашите миленици дома за вас.Тоа се сигнали на другите дека ако тие видиме вашата мачка/ куче надвор без тебе тоа значи дека таа/тој е изгубен. ♥Ова домашно Милениче ID Ознаката ќе пристигне на сомот торба, совршено се направи прекрасен подарок за вашите слатки кучиња/ мачки за безбедност.Роденденски подароци, Божиќ подарок, Денот на Вљубените подароци, благодарност подарок, сувенири, итн.подароци за домашни миленици, како кучиња, мачиња, и така натаму.Ние посветуваме внимание на шопинг искуство и задоволство на нашите клиенти, ако имате какви било прашања или предлози со нашите производи, само слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори да можете веднаш и да ви помогне да се решат проблемите.

Главните карактеристики

Избор на клиент