.

.

ANCOOL Компатибилен со Vivofit JR Бендови, Мека Деца Wristbands Замена за Vivofit JR/Vivofit JR2/Vivofit 3 Tracker (Црна, Големи)

ANCOOL Компатибилен со Vivofit JR Бендови, Мека Деца Wristbands Замена за Vivofit JR/Vivofit JR2/Vivofit 3 Tracker

DEN 110.16

Пристапност
Во достапна форма

Удобни и лесни силиконски материјал, која е погодна за циркулацијата на крвта.Децата едноставно не можеше да се дел со wristband.Богат во боја.Различни бои на располагање да се чека за вашиот избор.Еден убав начин да се направи детски свет повеќе шарени, зголемување на нивната смисла на боја, како и.Нашите бендови се вклопуваат во со човечки ергономски дизајн, лак совршено се вклопува децата зглобовите.Специјален дизајн за вашите деца.Мала големина : 5.7 инчи [145mm], Големи димензии : 6.7 инчи [170mm].Одговара на повеќето деца возраст на 4-8.

Главните карактеристики

Избор на клиент