.

.

X-DREE 3Pcs HD74LS10P Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Портата НАТОПИ-14 IC(3Pcs HD74LS10P Тројно 3 entradas NAND positiva НАТОПИ-14 IC

X-DREE 3Pcs HD74LS10P Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Портата НАТОПИ-14 IC(3Pcs HD74LS10P Тројно 3 entradas

DEN 595.20

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Портата НАТОПИ-14 IC;Модел : HD74 LS10 P;Пакет : НАТОПИ-14. Напон Спектар : 4.75 V-5.25 V;Излезна Струја : 8m A;Бр.of Inputs : 3. Престанок Тип : Преку Дупка;Вкупната Големина : 19.5 x 9x 7.5 mm/ 0.77" x 0.35" x 0.3"(L*W*T).Материјал (Надворешен) : Пластика;Главна Боја : Црна(Материјал (Externo) : Plástico; Боја На Директорот : Негро.Тежина : 4g;Пакет Содржина : 3 x Triple 3-Внесување Позитивни NAND Портата НАТОПИ-14 IC(Peso : 4 g; Contenido del paquete : 3 x Triple 3-Внесување Позитивни Портата НАТОПИ-14 IC. 3 Pcs HD74 LS10 P Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Портата НАТОПИ-14 IC3 Pcs Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Гејтс НАТОПИ-14 Низ Дупка IC HD74 LS10 P3 Pcs Тројно 3-Внесување Позитивни NAND Гејтс НАТОПИ-14 Низ Дупка IC HD74 LS10 P Опис во Spanish3 Pcs HD74 LS10 P Тројно 3 entradas NAND positiva НАТОПИ-14 ICNombre del producto : Тројно 3 entradas, puerta NAND positiva НАТОПИ-14 IC; Modelo : HD74 LS10 P; Paquete : НАТОПИ-14 Rango де voltaje де alimentación : 4.75 ν-5.25 ν; Corriente де salida : 8m A; N де entradas : 3 Tipo де terminación : Agujero pasante; Tamaño вкупно : 19.5 x 9x 7.5 mm / 0.77' 'x 0.35' 'x 0.3' '(L * W * T)Материјал (Externo) : Plástico; Боја на Директорот : Negro Peso : 4 g; Contenido del paquete : 3 x Triple 3-Внесување Позитивни Портата НАТОПИ-14 IC.

Главните карактеристики

Избор на клиент