.

.

120 Широк (10ft Широк) x 120 Метри Тркалаат - Бела Чиста Voile Chiffon Ткаенина - Sedona DESIGNZ Бренд Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани (Бела)

120 Широк (10ft Широк) x 120 Метри Тркалаат - Бела Чиста Voile Chiffon Ткаенина - Sedona DESIGNZ Бренд Совршен

DEN 6478.80

Пристапност
Во достапна форма

120" Широк x 120 метри Континуирано Чиста Voile Ткаенина.Совршен за Draping Панели и Маскирање за Свадби & Настани Ткаенина.Бела Chiffon Voile Се Тркалаат.Ве молиме бидете сигурни дека само купите производот се продава од SEDONA DESIGNZ, Inc.за да се избегнат било какви варијации на боите и пакување грешки.Овој Материјал е Чиста Ткаенина Ширина : 118-120" Широк Ткаенина Тежина : мала Тежина Чиста Ткаенина.Приближната се Тркалаат/Гром Големина : 120 Двор се Тркалаат/Гром Големина Користи : Draping, Маскирање, Покривање, Чиста Панели, Занаети, Настан Панели, Backdrops, Облека се Тркалаат големина е продаден од страна на 120 метри од гром.Исто така, ве молиме да бидат известени, сите voile ролни, кои се вратиле за било која друга причина освен за производство дефект, што е екстремно редок(поткрепени со слики да го поддржат тврдењето) ќе се изложуваш на 30% restocking такси.

Главните карактеристики

Избор на клиент