.

.

Aexit 90mm Мелничката Рутер Битови Машина 4mm Длабочина 30мм Сечење Кол 8 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман & Grooving Битови Крајот Мелница

Aexit 90mm Мелничката Рутер Битови Машина 4mm Длабочина 30мм Сечење Кол 8 Флејта ХСС Т Слот Работ Третман &

DEN 1250.40

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Т Слот Крајот Мелница;Материјал : ХСС.Боја : Сива;Flute : 8. Сечење Дијаметар : 30мм/1.1";Сечење на Длабочина : 4mm/ 5/32".Месо тело со Дијаметар : 16mm/5/8";Вкупна Должина : 90mm/3.5".Нето Тежина : 144g;Пакет Содржина : 1 x T Слот Крајот Mill1 x Случај.Директно месо тело, 8 флејта, Т облик слот, ХСС материјал.Користи широко за мелење челик, алуминиум, бакар и железо.0.

Главните карактеристики

Избор на клиент