.

.

Францускиот е Класичен Жолта Сенф, 105 оз - Еден 105 Унца Контејнер за Рефус на Tangy и Крем Жолта Сенф Совршен за Професионална Употреба или за Refillable Контејнери Дома

Францускиот е Класичен Жолта Сенф, 105 оз - Еден 105 Унца Контејнер за Рефус на Tangy и Крем Жолта Сенф Совршен

DEN 236.16

Пристапност
Во достапна форма

Сигурен Квалитет : француски е Класичен Жолта Сенф е направена со високо-одделение сенф семе и карактеристики светла, сјајна жолта боја со неспоредлив tangy и крем традиционалните сенф вкус вашите клиенти знаеме и љубов.Квалитетни Состојки : Направени од страна на Америка е топ сенф бренд, францускиот е Класичен Жолта користи почитан рецепт и се состои од најдобрите состојки, така што тоа може да ја подобри јадење искуство на вашата деловна единица и да покаже патрони вашата заложба за квалитет.Чист Вкус : француски е Класичен Жолта Сенф нуди нула калории по порција и е глутен-бесплатно, млечни производи-бесплатно, кошер и слободни од кикирики, дрво ореви и соја; направен без висока фруктоза пченка сируп, ова сенф обезбедува чиста вкус.Мени Сестраност : На 105-унца големина е совршена за создавање потпис страна и антрето рецепти задната страна на куќата; употреба на диспензерот опција за врвот апликации да додавате единствени, омилениот вкус сендвичи, хамбургери, страни и повеќе.Нула Отпадоци на Производот : Оваа жолта сенф е направена со користење на целото семе од синап, што го прави нула отпад производ кој е пријателски за храна љубовници, заедниците и на животната средина.Големина : 6.56 Фунта (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент