.

.

ADOTBLOB Коса Тетоважа Налепници Тело Шминка Водоотпорен Тетоважи за Жени на Работ Тетоважа Рабовите Кадрава Коса Салон DIY Фризирање на Косата Налепници Образец Шминк

ADOTBLOB Коса Тетоважа Налепници Тело Шминка Водоотпорен Тетоважи за Жени на Работ Тетоважа Рабовите Кадрава

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

【10 стилови】10 стилови на бебето влакната форми, можете да ги видите индивидуалните дефинирани коса потези во секој дизајн.Можете исто така да го исечете на производот, во облик ви се допаѓа да се создаде убава визуелен ефект. 【Стандард за Квалитет】 лажни бебе влакната тетоважа налепници се направени од високо квалитетен материјал, без хемиски мирис.Безбеден и еколошки материјали, кои не предизвикуваат алергии на кожата. 【Природно】Бебе кадрава удира налепници се рака дизајниран, и изгледа реален и природно. 【Лесен За Употреба】Само moisten на налепница со мала количина на вода, а потоа почекајте 10-15 секунди и потоа солза тоа освен да се добие природен бебе влакната. 【Лесно Да се Отстрани】Бебе коса тетоважа налепници се безбедно и лесно да се отстранат со масажа на чело со било масло врз основа производ како Бебешко масло, шминка смена сапун или се меша со вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент