.

.

Авантура Игри PS4 ПРО - Тигар - Playstation 4 Винил Конзола Кожата Decal Налепница + 2 Контролер Кожи Сет

Авантура Игри PS4 ПРО - Тигар - Playstation 4 Винил Конзола Кожата Decal Налепница + 2 Контролер Кожи Сет

DEN 380.40

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на винил заштитна маска со лепило на грбот.Нашите маски се precut да се вклопуваат.Ја заштитува вашата конзола и контролор од несакани гребнатини и прашина.Едноставна инсталација која трае минути.Може да биде лесно да се отстрани без да остават било остатоци.Едноставно кора од далеку и да додадете на идниот конзола.Пакет Содржина : 1 х Сет Конзола Кожата , 2 x Контролер Поставите Кожи.

Главните карактеристики

Избор на клиент