.

.

Amibric Африкански нето Чипка Ткаенина Везени Нигериската Чипка Ткаенина француски Tulle Чипка Ткаенина Чипка Ткаенини за Свадба се Облекуваат за Шиење Нигериската за ?

Amibric Африкански нето Чипка Ткаенина Везени Нигериската Чипка Ткаенина француски Tulle Чипка Ткаенина Чипка

DEN 6407.76

Пристапност
Во достапна форма

На чипка за Роденден. ★ЧИПКА ТКАЕНИНА за УПОТРЕБА : Овој чипка ткаенина може да се користи за фустани, матурски фустани, деверуша фустани, свадба фустани, tablecloths, табела опфаќа/тркачи, перници, home /настан украси,особено за Нигериската традиционална свадба/партија прослава Асо Ebi униформа фустан. Должина : 5 метри по парче.Нашиот бренд е : Amibric.На чипка за Партијата и на Невестата.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека. со DHL или FEDEX.Ве молиме погледнете за нашиот бренд : Amibric кога ќе го купите Африкански чипка ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент