.

.

S3Lcraft француски Tulle Чипка Ткаенина со Монистра Везови Нигериската Мрежа Чипка Ткаенини 5 Метри Африкански Чипка Ткаенина за Свадба - 5yard Нигериската Африкански Ткае?

S3Lcraft француски Tulle Чипка Ткаенина со Монистра Везови Нигериската Мрежа Чипка Ткаенини 5 Метри Африкански

DEN 6359.76

Пристапност
Во достапна форма

МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.Овој материјал е одличен за селски свадба, свадба торта декорација, гроздобер чај партија, гроздобер свадба, божиќ tablecloth, бебе туш tablecloth DECO СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : погоден за шиење фустани модата свадба фустани, кошули, здолништа shawls марами, pillowcases, tablecloths, завеси, Африкански чанта чевли, дома декорација, партиите, итн.ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.Сега го претворат вашиот ум за да започнете.Одличен материјал за свадба, забава, прослава, фестивал, модата облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент