.

.

BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Килибар Жолта со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни PC74 PC37 882 Табла Инструмент-Таблата Светла Мерач Кластер Цртичка Индикат?

BRISHINE T5 37 74 2721 LED Светилки Килибар Жолта со Пресврт Заклучување Приклучок, Canbus Грешка Слободни PC74

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Stably последните 30.Пакетот Вклучува : 10pcs T5/74 LED светилки и 10pcs PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата).Енергија-заштеда, ниска температура, ниска потрошувачка на енергија. ★30,000+ Часа животен век : Направен од високо квалитетни материјали со одлична отпорност на топлина.BRISHINE е професионална голем производител на сите типови на LED осветлување производи и се СОКРИ осветлување производи, интегрирање на развој и производство заедно. 5 PCS 3014-SMD LED Чипови, многу посветла од халоген светилки. ★Купи со доверба!Овие T5 ЛЕР светилки е највисок квалитет на LED светилки кои се достапни на пазарот и ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција и пријателски услуги на клиентите одговори во рок од 24 часа.000 денари + часа. -Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија, & долготраен живот до 30.Боја : Жолто Жолта. -Led диодите ќе не изгори вашите акции жици, ниту се топи светилка покрива.(Овие PC74 Пресврт Заклучување Приклучоци се компатибилни за 3/8" или 9mm дијаметар дупка во таблата.Спецификации : Сијалица Тип : T5/PC74 Штекер Лумен : 300 LM/сијалица LED Живот : 30000+Часа Боја : Жолто Жолти LED Кол : 5 Led диоди LED Type : 3014 SMD Излез : 0.Пакетот Вклучува : T5/74 LED светилки *10 PC74/PC37 пресврт заклучување на штекерите (подножјата)*10 Белешки : филтер систем може да не се 100% точни, крушка големина може да се разликува помеѓу уреденост на вашето возило.Прозрачна Флукс : 300lm/сијалица.Примена : внатрешни работи светлина, табла светлина, инструмент-таблата светлина, мерач кластер индикатор светлина, мапата купола светлина, табличка светлина, trunk/карго светлина, вратата учтивост светлина, брзинометар светлина, броило светлина, tachometer светлина, проверете мотор светлина, клима уред укажува светлина, централната конзола светлина, суета огледало светлина, ракавица кутија светлина, од страна на светлина итн.Имаме многу години на историјата во авто светлина поле.

Главните карактеристики

Избор на клиент