.

.

Преку ШАЛТЕР 4842 Тешки Вентил Пролет Компресор

Преку ШАЛТЕР 4842 Тешки Вентил Пролет Компресор

DEN 2035.20

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Преку ШАЛТЕР е Тешка Должност Вентил Пролет Компресор брзо и лесно да се намалува вентил извори за отстранување или инсталирање.Тешки челик C-рамка има 9 инчен отворањето со 5 инчен грлото.Комплет вклучува 16 mm, 19 мм, 23 мм, 25 мм, и 30 mm вентил пролет retainer адаптери.Издржливи удар-украсениот за чување држи алатки содржани и организиран така што тие се подготвени кога ќе им треба. 1 година ограничена гаранција.Преку ШАЛТЕР е Тешка Должност Вентил Пролет Компресор брзо и лесно да се намалува вентил извори за отстранување или инсталирање.Тешки челик C-рамка има 9" отворањето со 5" грлото.Комплет вклучува 16 mm, 19 мм, 23 мм, 25 мм, и 30 mm вентил пролет retainer адаптери.Издржливи удар-украсениот за чување држи алатки содржани и организиран така што тие се подготвени кога ќе им треба. 1 година ограничена гаранција.Вредност е во сржта на ШАЛТЕР алатка и опрема портфолио.За едноставна за поправка или на најсложените управливост загриженост, овие наградуваниот алатки универзално решавање на проблеми побрзо, и во подобра вредност, отколку било кој друг производ линија на располагање.Без разлика дали тоа е специјалност алатка или уникатно парче на услуга, опрема, преку ШАЛТЕР обезбедува врвни решенија за модерна автомобилската услуга предизвици, а зголемување техничари продуктивноста и продавница профит.Техничари се проблем solvers кои не се плашат од пот на нивните веѓата и маснотии на нивните раце.Тие се обезбеди висок квалитет на услуги дека побарувачката висок квалитет tools.Кога тие имаат потреба од сигурен алатка, тие знаат дека можат да зависат од преку ШАЛТЕР tools да се избави.Owatonna Алатка Компанија за долги дестинации — со гордост дизајнирање и производство на Американскиот специјалност услуга алатки, дијагностика и продавница за опрема од 1925 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент