.

.

UCINNOVATE Свеќа Toppers Тегла Свеќа Додатоци Нијанси на Ракавите за Тегла Свеќи, Prefect Подарок за денот на Благодарноста Божиќ ноќ на Вештерките Свеќа Љубовник(Златна Антич

UCINNOVATE Свеќа Toppers Тегла Свеќа Додатоци Нијанси на Ракавите за Тегла Свеќи, Prefect Подарок за денот на

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Најчесто се користи во различни свеќи - се Користи за големи или средни Тегла свеќи.Одговара за тегла свеќи : 73-81mm(Како на слика 5 show).Исто така се вклопуваат Јенки Свеќа Тегла Големи и Средни тегла свеќи - 22 Оз и 14 Oz Тегла Свеќи.Помага свеќи горат повеќе рамномерно - Свеќа topper прави Свеќа гори рамномерно, така да можеш да уживате во целиот свеќа без гори дупка одредување на средината.Едноставно ставете го капакот на тегла свеќа и тоа ќе им помогне на свеќа гори пламен steadier, истовремено овозможувајќи врвен дистрибуција на мирисот.Подобрување на Чувство на Среќа - предлог за намалување прави свеќа гори поефикасно, згора на тоа овие извајани метал свеќа додатоци додадете карактеристична, рафинирани допир на било кој амбиент.Она што е во пакет - Свеќа Topper се продаваат Поединечно,Не се вклучуваат Свеќа.Ве молиме да се напомене дека тие не се официјални Јенки Свеќа Illuma капаци.Забелешка - Тие изгледаат одлично на свеќа тегли, направи големи подароци, и се работи на уметноста себе.Откако ќе удар од свеќа, оставете ја да се ИЗЛАДИ пред да се допира!.Големина : Злато Свеќа Toppers.

Главните карактеристики

Избор на клиент