.

.

SK Депо Отвори Знак Премиум Производи 19x10 ПРЕДВОДЕНА Отвори Знак Електронски Билборд Светла Рекламирање Одбор Трепка Прозорецот Екранот Знак со Motion-јаОтвори (Црвен

SK Депо Отвори Знак Премиум Производи 19x10 ПРЕДВОДЕНА Отвори Знак Електронски Билборд Светла Рекламирање Одбор

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Се привлечат Повеќе Клиенти за Вашиот Бизнис : Проширете ги вашите бизнис со право рекламирање!Нека вашите клиенти знаат дека се достапни и ОТВОРЕНИ за бизнис.Овој уникатен око-фаќање навистина светла LED знак ќе ја зголемите вашата видливост до вашите потенцијални клиенти.Енергетска Ефикасност : Зачувате на трошоци за енергија со неверојатно ниска потрошувачка стапка.Лесно се Откажам : Со здрав нерѓосувачки челик куки и виси синџир за лесна инсталација.Лесен за Употреба : Овој запалени ОТВОРИ продавница знак доаѓа со ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Ова осигурува лесна за употреба и начин на брзо вртење на бар знак на и надвор лесно.Широко се Користи : Погоден за сите high-end ресторани, продавници за кафе, западна ресторани, барови, кафулиња, КТВ, слаткарници, продавници, нога бањи, масажи, козметички салони, ноќни клубови, клубови и сл.Можете да ги користите за бизнис најави како што се хотели, Супермаркет синџири, трговски центри, туристички атракции и други активности.SK Депо Отвори Знак со Бизнис Одбор 19"x10" ПРЕДВОДЕНА Отвори Знак Електронски Билборд Светла Рекламирање Одбор Трепка Прозорецот Екранот Знак со Motion-ја"Отвори" (Црвена/Сина) - Два Модови(Овална 19x10 инчен).

Главните карактеристики

Избор на клиент