.

.

Загреан Масажа Машина, Underfoot Масажа Ролери-Акупресура, Длабоко Месење, Вибрации, и Валање на Стапалата на Глуждот, Глуждот, и Нозете за Нозе и Телињата

Загреан Масажа Машина, Underfoot Масажа Ролери-Акупресура, Длабоко Месење, Вибрации, и Валање на Стапалата на

DEN 1019.76

Пристапност
Во достапна форма

Вибрации вее масажа : теле дел има вибрации вее масажа функција, која може да се ублажат нога мускулната болка и замор.Подобрување на мускулната флексибилност и разубават нога линии.Пневматски масажа : вграден-во 10 воздушни перници покривање од нозете до бутовите.На телиња, ние инсталиран акупресурата на главата, што значи поголем притисок, пошироката масажа подрачје, и заврши до тоа да се релаксира нозете поефикасно Мускулите.Месење и Shiatsu масажа на нозете : 3 D-мулти-димензионална масажа во комбинација со месење масажа, Shiatsu масажа.Уживајте во карбонски влакна греење терапија : кога ќе го вклучите греење копчето, греење терапија функција може да се примени и на нозете.Температурата може брзо да стигнат до околу 45 степени.Добро завиткан.Удобно греење област може да се промовира намалувањето на вени и капилари, понатаму се промовира циркулацијата на крвта и ослободување на беспомошна мускулите.

Главните карактеристики

Избор на клиент