.

.

Промена На Пелена Подлога + Расположливиот Placemats (Шумски Животни) Пакет

Промена На Пелена Подлога + Расположливиот Placemats (Шумски Животни) Пакет

DEN 839.52

Пристапност
Во достапна форма

ПЕЛЕНА ПРОМЕНИ НА движење - се Задржи вашето бебе чисто, безбедно и сува додека сте во движење.На пелена менување станица е компактна големина (12" x 8") е повеќе погоден од големи пелена торба.Едноставно се фрли промена на рампа во вашата торба, да го прикачите на вашиот шетач или рака на вашиот зглоб.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШЕТО БЕБЕ во ТЕКОТ на ПЕЛЕНА ПРОМЕНИ - Јавни бањи се валкани.Заштитете го вашиот малку еден со екстра широк и долг промена на рампа (22" x 22").Кога целосно го отвори нуди уште повеќе покриеност (22" x 37.5").Се чувствуваат комотно да се знае BPA free, phthalate слободни менување станица е водоотпорен и дизајниран со екстра тапацир за вашето бебе.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ - Пелена промени на пат никогаш не ќе биде полесно со 1 голема внатрешна zip џеб за предмети, како креми или промена на облека, 1 внатрешни лесно пристапна мрежа џеб држи 3-4 големи пелени, 2 внатрешни водат бендови безбеден вашиот омилен предмет (како што се брише) за брз пристап, и 2 надворешни zip џебови за вашиот essentials како телефон, копчиња и паричник.ГОЛЕМ 4 ДВОСТРАНО СУПЕР се ДРЖИ НА PLACEMAT - На placemat е голема големина на 12 x 18 инчи обезбедува повеќе простор за јадење и подобра заштита.Со 4 дополнителни леплива лепило страни можете да бидете сигурни расположливиот placemat ќе остане во место.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА PLACEMAT - Секој BPA free placemat доаѓа поединечно укината што го прави лесно да се повлече само една од пакет.Едноставно се отстрани лепливи ленти и притиснете на вакво површината.Кога вашите деца се прави јадење, едноставно фрлаат надвор.Нема чистење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент