.

.

Reettic Козметички се Прикаже Случај со Слободни Бели Бисери, чисто Стакло Шминка Држач, Четка, Countertop Шминка Складирање Организатор, Dustproof Капак HSSH002G

Reettic Козметички се Прикаже Случај со Слободни Бели Бисери, чисто Стакло Шминка Држач, Четка, Countertop Шминка

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Исклучителен Капацитет за Складирање : Reettic козметички се прикаже случај може да се одржи околу 15 четки, правење на вашиот сочинуваат област изгледа помалку преполни и супер шик.Со pack за слободни бисери, може да се пополни со бела бисери да се задржи на четка права.Како Уметничко Дело : Елегантен гроздобер стакло и метал дизајн се направи шминка, накит организатор многу привлечни, таа ќе блесне вашата суета или облекување маса.Тоа е голем подарок за вашата сопруга, девојка пријател и некој кој сака make up.Dustproof : транспарентен капак не само што ќе се задржи вашата четка од добивање прашливи, но исто така јасно ги дефинира вашите убавина колекција за еден лесен преглед.Само избрише таа лесно и се ќе биде како нов како некогаш.Слободни Раце : Оваа шминка четка носител е здрав, тешки, нема потреба да се одржи на капак со други рака при отворање на капакот, постојат гумени нозе на дното па тоа не е слајд околу на вашиот countertop.Покрај тоа, еден-парче калапи, нема потреба да ги инсталирате.Dustproof : транспарентен капак не само што ќе се задржи вашата четка од добивање прашливи, но исто така јасно ги дефинира вашите убавина колекција за еден лесен преглед.Само избрише таа лесно и се ќе биде како нов како некогаш.Дали сте во потрага за добро дизајнирана, елегантен, транспарентен, стакло, долго-траен козметички складирање organzier?Ова е вистинскиот за вас!Стаклото телото го прави овој шминка организатор повеќе текстура и потешки, злато трим додава чувство на exquisiteness и елеганција.Кога го поседува, не само на секој од вашите богатства имаат нивните предмети, што може речиси ги задоволи сите жени убава фантазија за козметички кутии, како да сме принцеза, облекување во кралската соба Спецификација : - Боја : Златна - Материјал : Метал & Стакло - Производ Големина : 3.3"L x 3.3 "W x 8.5"H - N.W. : 1.9 lb - G. W. : 2.3 lb Пакет Содржина : - 1 x Козметички се Прикаже Случај.

Главните карактеристики

- Color:
Golden
- Material:
Metal & Glass
- Product Size:
3.3L x 3.3 W x 8.5H
- N. W.:
1.9 lb
- G. W.:
2.3 lb
Package Contents:
- 1 x Cosmetic Display Case :
Избор на клиент