.

.

Konnan Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС Beckett ГРБ WCW ААА Влијание Autograph - Autographed Борење Разно Предмети

Konnan Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС Beckett ГРБ WCW ААА Влијание Autograph - Autographed Борење

DEN 3326.16

Пристапност
Во достапна форма

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; Autographed Борење Разно Предмети.Konnan Потпишан CMLL Lucha Libre Играчка Појас БАС Beckett ГРБ WCW ААА Влијание Autograph Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Konnan сувенири.сувенири.

Главните карактеристики

Избор на клиент