.

.

CANPA Клеча Рек Стојат Barbell Рек Гира Полици Дом Салата Клупата Притиснете Багажник

CANPA Клеча Рек Стојат Barbell Рек Гира Полици Дом Салата Клупата Притиснете Багажник

DEN 2325.60

Пристапност
Во достапна форма

【Тешки Челична Конструкција】 :подобрена рамка обезбедува дополнителна стабилност и поддршка за до 500 кг.Прав обложени заврши апсолутно нема да рѓа .Со безбедност систем на заклучување, тоа е полесно за вас да се прилагоди на висината и да се осигурате дека вашата безбедност. 【Висина Прилагодливи】 : Прилагодлив Barbell Рек дека погоден за голем број на висина барање.Заградата Висина опсег од 50"-57", се Приспособат на spotters да одговара на вашата висина треба. 【Мулти-Функционален Фитнес】 : Опремена со 2 barbell складирање полици.Мулти-функционален дизајн ви овозможува лесно да направите различни вежби, вклучувајќи клупата притиснете, рамо притиснете, клеча, натопи, апарат за лифтови и повеќе. 【За безбедност Поддршка на】 : база е Ж-во облик на и не е лесно да се предаде.2*2inch дебели плоштадот цевка се користи во главната рамка, ги подобрува стабилноста на целиот barbell решетката. 【Безбедно и Сигурно】 : За додаде оваа прилагодливи клеча рек безбедност и стабилност, ние користиме високо квалитетни метал ореви опремени со внатрешната, не се лизга подлошки.Ве молиме да користите два клучеви да се зацврсти на ореви.Ореви не може да биде целосно заострените со рака.CANPA клеча решетката е совршен тренирање опрема за целото тело тренингот.Оваа клеча решетката може да го поддржи до 500 кг ,тешки челична конструкција, се обезбедува стабилност.Се изврши традиционалното squats, рек повлекува, deadlifts, и голем број на други сложени вежби да се развие посно мускулна низ целото тело.

Главните карактеристики

Избор на клиент