.

.

HK Војска Aerolite Карбонски Влакна HPA Макбаскет Резервоар за Воздух Систем - 48ci / 4500psi

HK Војска Aerolite Карбонски Влакна HPA Макбаскет Резервоар за Воздух Систем - 48ci / 4500psi

DEN 3478.80

Пристапност
Во достапна форма

48 Кубни Инчи Лајт-Тежина Шише w/ 4500 psi Капацитет.Тежина 1lbs 11.5 оз. 800 psi Излез Притисок.DOT & ТЦ Одобрени Цилиндар.Пет Години Хидро Циклус.Хонг конг Војска Aero Lite Воздух Систем беше развиен со перформанси и достапност во умот.На сеопфатен систем на парови на лајт-тежина на карбонски влакна шише и сигурен алуминиум регулатор со излезен притисок од 800 psi.На Aero Lite систем вклучува 5-годишен хидро циклус.

Главните карактеристики

Избор на клиент