.

.

DOAI УМЕТНОСТ 8x10 Слика Рамка Бела(6 Парчиња)Широк Калапи Потресени Селски Дрво Модел Со Висока Дефиниција Вистински Стакло, Прикажување на Слики 8x10 Без Мат или 5x7 Со М?

DOAI УМЕТНОСТ 8x10 Слика Рамка Бела(6 Парчиња)Широк Калапи Потресени Селски Дрво Модел Со Висока Дефиниција

DEN 647.52

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : DOAI УМЕТНОСТ 8x10 слика рамки употреба 1.37 ширина линија за да ги собере 8x10 фотографии без бела мат и, исто така, совршено се вклопуваат 5x7 фотографии со мат.Со сет од 6 слика рамки, можете да ги извршувате различни декорација методи како свој како што сакаат.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Користење доволно густа и широк инженерните дрво и HD Полу-армирано стакло кое се прикаже фотографиите јасно и да се заштити од оштетување и гребнатини.РУСТИКАЛЕН СТИЛ : рустикален рамки кои се детално ја врежан потресени бело дрво шема приказ деликатна изработка, кои се вклопуваат совршено и на секое место, како канцеларијата и домот.ЛЕСНО ВИСИ И ПОСТАВУВАЊЕ : Повеќе карта брави се спречи фотографија од движи и паѓа.Рамката ги вклучува 2 метал закачалки и 2-начин easel поради тоа, може да биде прикажана за вертикална или хоризонтална на tabletops или обесени на ѕидот.ГОЛЕМА ПОДАРОЦИ : Фото рамки се неопходност за зачувување на спомени кои се неопходни во животот.Тоа се врти фотографија во уметничко дело и има голема емоционална вредност.На овој начин, DOAI УМЕТНИЧКА слика рамки се совршен избор за семејството како роденден и празник подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент