.

.

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија,2-Слој Ручек Кутии,Еколошка Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ручек Кеси, Течење-Доказ Редење Ручек Контејнери за Возрасни и Дец

Нерѓосувачки Челик Бенто Кутија,2-Слој Ручек Кутии,Еколошка Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ручек Кеси,

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

Ултра силна заклучување за да се обезбеди ручек кутија, совршен за лесен за складирање и за носење.Огромен простор - за ручек кутија доаѓа, совршен за сите видови на салати, овошје и целиот оброци.Тоа е лесно да ги чувате и да е повеќенаменска со несебична простор во внатрешноста, што го прави бриз да се планираат различни јадења.Брави се екстра јаки, така што храната може да се чуваат безбедно и сигурно.Ова осигурува дека храната не е хаос по отворањето на капакот по транспорт. 【Повеќе користете простор】нерѓосувачки челик lunchbox има повеќе коцки повеќе простор лесно да ги зачувате вашите оброци, грицки, овошје, десерти и потоа едноставно служат од чаши, или земете со вас од носат справи.【Храна одделение материјали】На lunchbox се направени од храна одделение метал за ПП и plasticiser слободни, од не ' рѓосувачки челик на резервоарот, и внатрешниот и надворешниот материјал се здрави за вас.Супер ергономски - металик храна тави може да издржи високите температури.Спецификации : Боја : сина, розова зелена Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик PP материјал Капацитет : 700ml оддел лагер 450ml Апликација : Пикник во ученичкиот дом на работа училиште Изолирани ручек кутија - ентериерот е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со најдобрите температура контроли, со топла и ладна храна која се чуваат свежи подолго.Сосема безбедно и издржливи ручек кутија е направено од нерѓосувачки челик и премиум PP материјал кој може да трае со децении.

Главните карактеристики

Избор на клиент